وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


آیا بایرن مونیخ قرارداد روبن و ریبری را تمدید خواهد کرد؟

آیا قرارداد زوج محبوب باواریایی ها تمدید خواهد شد؟  

بایرن مونیخ دیروز (شنبه) قهرمانی خود در بوندس لیگا را قطعی کرد. فرانک ریبری برای هشتمین بار و آرین روبن برای هفتمین بار فاتح این جام شدند. زوجی که طی سالیان اخیر همواره با نام "روبری" آن ها را می شناسیم حالا به سال های آخر فوتبال خود نزدیک شده اند.

ریبری دیروز 35 ساله شد ولی هنوز هم خواستار بازی و کسب موفقیت بیشتر است. یوپ هاینکس دیروز در جشن قهرمانی باواریایی ها روبن و ریبری را پیش خود فراخواند و از هواداران تیمش خواست که آن ها را تشویق کنند.

 

کریستین فالک، ژورنالیست بیلد درباره تمدید قرارداد روبری گفت:

“با این روال، بایرن مونیخ قرارداد روبری را تمدید می کند.
 

کارل هاینتس رومنیگه، نائب رئیس باواریایی ها مذاکرات برای تمدید قرارداد این دو را تایید کرد و گفت:

“نیازی نمی بینم که در این مورد حرف بزنیم. تنها مسئله زمان مطرح است. هر دو مایل به تمدید قرارداد هستند. بیشتر از این در این باره حرفی نمی زنم. قهرمانی؟ تیم شخصیت باور نکردنی ای را از خود نشان داد.
 

به نظر می رسد بایرن مونیخ مذاکرات با این دو را آغاز کرده است اما هنوز این مذاکرات نتیجه ای نداشته است. بایرن مونیخ در فصل آینده در پست وینگر کومان و گرنابری را خواهد داشت و به احتمال فراوان یک یا دو وینگر دیگر را نیز جذب خواهد کرد. با این اوصاف ریبری و روبن باید نیمکت نشینی را در اکثر بازی ها بپذیرند. حالا باید دید که این فصل آخرین فصل زوج روبری در بایرن مونیخ خواهد بود یا ماجراجویی این دو ادامه خواهد داشت؟

منبع

دیدگاه های این نوشته : 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
[حذف مشخصات]
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد