وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ


فوگتس: ادامه کار یوآخیم لوو تصمیم درستی بود و از این بابت خوشحالم

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سرمربی آلمان بین سالهای 1990 تا 1998 می گوید ادامه کار لوو در آلمان تصمیم درستی است و از این بابت برای تیم ملی خوشحال است.  

برتی فوگتس سرمربی آلمان پس از جام جهانی 1990 تا 1998 که در کارنامه خود قهرمانی بازی های یورو 96 را دارد می گوید ادامه کار لوو در تیم ملی آلمان تصمیم درستی است و از این بابت برای ألمان خوشحال می باشد.

    از اینکه لوو به کار خود در تیم ملی ادامه می دهد خوشحال هستم و به نظر من بهترین تصمیم ممکن بود، در حال حاضر جانشین مناسبی برای لوو برای آلمان وجود ندارد، نباید تنها یک تورنمنت ملاک قضاوت باشد و می بایست تمام دوره یک سرمربی در نظر گرفته شود و از این بابت کار لوو عالی بوده است

برتی فوگتس همچنین باور دارد فدراسیون با بررسی کلی تصمیم به ادامه کار با لوو گرفته است و از بابت اینکه او می تواند دوباره آلمان را در مسیر درست قرار دهد اعتماد لازم را به دست آورده اند.

فوگتس البته بازگو می کند لوو باید تیم خود را بازنگری کند و اشکال را پیدا کند

    اکنون تعطیلات می باشد ولی پس از آن لوو باید به همراه بیرهوف و دیگر مشاوران تیم ملی اشکال را پیدا و برای آن راه حل مناسب پیدا کند.

فوگتس همچنین باور دارد فدراسیون به خاطر اینکه گزینه ای نداشته است اقدام به انتخاب مجدد لوو نکرده است

    قبول ندارم فدراسیون آلمان گزینه ای برای جانشینی لوو در نداشته است، مربیان خوبی همچون کلوپ داریم که مناسب تیم ملی است که البته هنوز زمان مناسب برای انتخاب او نیست

فوگتس در ادامه می گوید که کلوپ پس از 2022 می تواند سرمربی آلمان شود.

منبع

دیدگاه های این نوشته : 1
پنج‌شنبه 14 تیر 1397 , ساعت : 17:32
نظر برتی فوگتس کاملا صحیح و هوشمندانه است از تمام جوانب صحیح است
امتیاز: 3 1
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
[حذف مشخصات]
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد